Recenze

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Přidat
     
Zdrušit

Přidat recenzi

Průměrné hodnocení:  
 7 recenze
by Marie Krobová on Blank Business Name

Bez hlídací agentury bych se nemohla vrátit do zaměstnání, protože bych nestíhala vyzvedávat děti ze školky. Nejen že my obě děti vyzvedávali ze školky a následně i ze školní družiny, ale po jejich vyzvednutí o ně bylo celé odpoledne postaráno. Navíc tam obě děti mohli navštěvovat spoustu zajímavých kroužků. O tom že se jim tam líbílo není pochyb, protože při vyzvedávání (v půl šesté večer) se jim zdálo, že jdu brzo a že tam ještě chtějí být. S Drakem děti absolvovali i příměstské tábory a spoustu dalších akcí. Oceňuji, že se v Draku tety dětem věnují a rozvíjejí jejich dovednosti a samostatnost. Za mě velké doporučení všem rodičům, kteří potřebují své ratolesti pohlídat, zabavit a vzdělat.

by Jana Honzíková on Blank Business Name

Přes prázdniny mého draka svěřuji tetám na hlídání,chodíme na kroužky,na akce a jsem za to moc ráda. Už to bude pět let a vůbec nepřemýšlím o změně. Ajka a tety jsou úžasní a hodní lidé.

by Martina Cholevová on Blank Business Name

Prázdniny s Dráčkem jsou fajn, dcera se na ně těší a moc si je užije.

by Tomáš Čermák on Blank Business Name

Využíváme pravidelně na hlídání dětí, hlavně o prázdninách, děti jsou ze moc spokojené a vypráví zážitky, takže vládne celková spokojenost. Tety na hlídání jsou moc ochotné, trpělivé a vycházejí maximálně vstříc.

by hana osikova on Blank Business Name

nad míru spokojená..lepší jsem neviděla.malicka je spokojena taky..velice prijemny a uzasny kolektiv teticek..doporučuji všem kdo potrebuje pohlidat....

by Veronika Svobodová on Blank Business Name

Úžasné akce a profesionální přístup k dětem. Doporučuji :)

by Yvona Garbaczová on Blank Business Name

Pohlídáme Vám i největšího draka je pravda ,tety měly s našim drakem pevné nervy .Akce které Ajka dělá jsou užasné jinak by tady pro děti toho moc nebylo.Stojí jí ti hodně času a úsilí a doufáme že ji nikdo a nic neodradí.Moc děkujeme